Συνάντηση – συζήτηση

Αγαπητοί γονείς,

Σας προσκαλούμε σε μια συνάντηση-συζήτηση σε θέματα και προβληματισμούς που αφορούν το μεγάλωμα των παιδιών και το ρόλο του γονιού στη σημερινή πραγματικότητα.

Η συνάντηση θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 6 Φεβρουαρίου και ώρα 17:30-20:00 στο 5ο Δημ. Σχολείο Ερμ/λης, με συντονίστρια την κα Προκοπίου Αναστασία, Επιστημονικά Υπεύθυνη του Κέντρου Πρόληψης «ΘΗΣΕΑΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ» και συνεργάτη του σχολείου μας σε παρεμβάσεις πρόληψης και προαγωγής της ψυχοκοινωνικής υγείας των μαθητών.

Είναι σημαντικό η συνάντηση να ξεκινήσει στην ώρα της και να ολοκληρωθεί με την ενεργό συμμετοχή όλων των γονέων στον προβλεπόμενο χρόνο.

Για την καλύτερη προετοιμασία της είναι σημαντικό να γνωρίζουμε τον αριθμό των συμμετεχόντων. Για το λόγο αυτό θα σας παρακαλούσαμε να δηλώσετε το ενδιαφέρον σας στο mail του συλλόγου γονέων και κηδεμόνων, έως την Δευτέρα 5 Φεβρουαρίου.

Αριθμός συμμετεχόντων 16-30